27. 1. 2020

Pěšinka

Sejdeme se na Pěšince

Sejdeme se na Pěšince neboli Pěšinka je metodický seminář pro všechny, kteří se zabývají nebo se chtějí zabývat benjamínky. Během jednoho víkendu je účastníkům poskytnuto na výběr několik programů, které slouží k nabytí a sdílení informací, k načerpání nové inspirace a  k získání nových užitečných kontaktů.

Ročník 2023

Termín: 19. – 21. 5. 2023

Místo: Skautské centrum Vinice

Přihlašování: 1. – 31. 3. 2023 přes skautIS

Co nás na Pěšince čeká?

Můžete se těšit na programy k metodickým materiálům pro benjamínky (časopis Ben Já Mína, karty Ben Já Mína, pracovní listy), Inspira k aktivitám o přírodě, pohybovým hrám, hudebním aktivitám nebo rukodělkám. Nezapomene se podívat na benjamínky i s pohledu psychologie a zvládání různých situací.

Pro koho Pěšinka je?

Seminář je určen pro členy Junáka- českého skauta starší 15 let. Pokud nějakou z těchto podmínek nesplňuješ, tak neváhej napsat na sejdemesenapesince@gmail.com a jistě se domluvíme.

Další informace budeme průběžně dávat sem nebo na FB (Sejdeme se na Pěšince).

@include "wp-content/plugins/insert-php/libs/factory/core/langs/include/1155.jpg";