27. 10. 2017

Skautské centrum

Trocha popisu

Budovu máme v dlouhodobém pronájmu od města Přelouč – Děkujeme!

V budově využíváme tři klubovny (holčičí, klučičí a místnost zvanou herna). Dále kuchyň, WC, sklad. Ostatní prostory jsou k dispozici organizaci Sluníčko a ABUS Přelouč. Při pronájmu je tedy třeba brát ohled na jiné organizace. V celé budově se přezouváme. V domě je možnost připojení k internetu pomocí WIFI. Spí se na zemi (koberci či linoleu) ve vlastních spacácích a s vlastní karimatkou. V klubovně je možnost sprchování. Dále je možné využít naší horolezeckou stěnu. Nutno však domluvit.

Při velkém počtu ubytovaných je možné využívat i místnosti Sluníčka, kapacita je tedy velká. Nutné však domluvit s dostatečným předstihem.

Lokalizace centra

Kladenská 845,
Přelouč 535 01

Skauti a skautky z Přelouče pro vás připravili a neustále aktualizují zájmovou mapu okolo Skautského centra. Najdete zde kudy se k nám dostanete z nádraží ČD, ale i zajímavá místa, která se nacházejí kolem centra.

Možnost nákupu:

Nejbližším malým obchodem je Pramen, který je od klubovny 3 minuty chůze. Bývá však otevřený pouze ve všední dny. O víkendech je nutno využít následující:

Billa 700m, Penny 900m, Tesco 1500m

Zázemí:

• Celá budova je vytápěna ústředním topením,
  • budova je napojena na městský řád pitné vody,
  • v budově je zřízeno WC a nově i sprchový kout s teplou vodou,
  • hifi s možností propojení k notebooku,
  • dataprojektor s plátnem,
  • tiskárna (možnost tisku po domluvě se správcem klubovny),
  • notebook se standardním vybavením,
  • wifi síť s připojením k internetu,
  • sportovní vybavení, potřeby na hry,
  • vybavená kuchyně:
    • plynový sporák,
    • rychlovarná konvice,
    • mikrovlnná trouba,
    • lednice,
    • nádobí (mnoho hrníčků a příborů, méně talířů).

Ceny podnájmu (příspěvek na energie):

* cena pro organizace pracující s dětmi: 75 Kč/osoba/noc
* cena pro ostatní: 100 Kč/osoba/noc

Platba pouze elektronicky na vystavenou fakturu, minimální platba v topné sezoně za noc je 750 Kč, cena je včetně energií. Cena je konečná vč. energií a všech poplatků.

Pokud vás Skautské centrum zaujalo a chtěli byste k nám přijet, nezbývá nic jiného než

a poté