Intercamp Nizozemsko 2019

O co jde

Intercamp je velké evropské víkendové setkání oddílů 8 zemí Intercamp Committee – Česka, Polska, Německa, Nizozemí, Belgie, Francie, Velké Británie a Evropských oddílů USA. Akce se koná 3 dny každý rok na svatodušní svátky (koncem května či června) vždy od pátečního večera do pondělního dopoledne. Tradice pořádání Intercampu překonala v roce 2017 už půl století!

Intercamp může posloužit zejména jako skvělá první mezinárodní skautská zkušenost. Obvykle na něm můžeš potkat 2500 až 3000 účastníků, český kontingent poslední roky čítá kolem 500 osob.

Již jsme se zúčastnili Intercampu v roce 2006 v Německém Vilsecku.

Kde

Nizozemsko, okolí vesnice De Steeg. Odkaz na mapy

Termín

Samotná akce začíná v pátek 7.6. v odpoledních hodinách a končí v pondělí 10.6. v dopoledních hodinách. Pravděpodobně budeme chtít akci prodloužit návštěvou některých lokalit v Nizozemsku. Počítal bych s odjezdem již ve středu 5.6. a návratem v pondělí 10.6. ve večerních hodinách.

Pro koho

Událost je určená účastníkům ve věku 11 až 17 let.  Z Přelouče vyrazí maximální možný počet skautů a skautek (20 skautů, nebo skautek a jejich 4 vedoucí). Seznam přihlášených účastníků zde. Jelikož se přihlásilo více účastníků než může na akci jet, budou v případě potřeby vybráni účastníci dle aktivity v oddílech.

Doprava

Na Intercamp pojedeme autobusem, který se pokusíme maximálně zaplnit dalšími účastníky z ČR.

Platba

Účastnický poplatek je 560 Kč.  Tento poplatek odešleme pořadatelům Intercampu. Poplatek uhraďte do 15.1. na účet střediska 2800078139/2010. Do komentáře připište: jmeno_přijmeni_Intercamp

Celkovou cenu očekáváme mezi 3000 – 4000 Kč. Další platba bude zahrnovat dopravu, stravu, vstupy, náklady na náš program. Doplatek budeme požadovat do konce dubna.

Středisko na akci přispívá částkou 15 000 Kč.

Do 15.1. je třeba odevzdat řádně vyplněnou přihlášku.

Při odjezdu je třeba odevzdat: zdravotní dotazník, souhlas s vycestováním, platný cestovní doklad, kartičku pojištěnce, potvrzení o platném cestovním pojištění do zahraničí s dostatečným krytím (bude upřesněno).

Schůzka pro účastníky

Účastníci se sejdou v  klubovně v pátek 25.1. od 19:00 do 20:30.

Vedoucí

Klárka, Kačaba, Píťa a Wabi. V případě potřeby kontaktujte nejlépe Klárku.

Uložit odkaz do záložek.