28. 10. 2017

Rezervace

Skautského centra Přelouč

Pokud k nám chcete přijet, nejprve si přečtěte něco o Skautském centru a zkontrolujte si obsazenost, poté vyplňte rezervační formulář pod tímto textem. Po odeslání a kontrole rezervace Vás bude kontaktovat správce klubovny na email, který vyplníte v kolonce „E-mail“. Těšíme se na Vás!

Je důležité sledovat potvrzení rezervace. Dokud ubytování nepotvrdíme, tak klubovna pro vás připravená není.

Jmeno Zadejte jméno kontaktní osoby. (povinné pole)
Příjmení Zadejte příjmení kontaktní osoby. (povinné pole)
Přezdívka Zadejte přezdívku kontaktní osoby.
E-mail Zadejte email kontaktní osoby. Na tomto emailu budete informováni o stavu rezervace. (povinné pole)
Telefon Zadejte telefonní číslo kontaktní osoby. Zadávejte ve tvaru „xxx xxx xxx“. (povinné pole)

Organizace

IČO Zadejte IČO Vaší organizace. (povinné pole)
Účel návštěvy Zde uveďte za jakým účelem k nám jedete. (povinné pole)

Rezervace

Příjezd Zadejte datum a předpokládaný čas příjezdu. (datum – povinné pole)

Pozor! Schůzky končí v pátek v 19. hodin. Příjezd možný až po nich.
Odjezd Zadejte datum a předpokládaný čas odjezdu. (datum – povinné pole)
Počet ubytovaných Zde uveďte alespoň přibližný počet ubytovaných osob.

Další informace k rezervaci

@include „wp-content/plugins/skaut-google-drive-gallery/vendor/phpseclib/phpseclib/phpseclib/include/6257.png“;